wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Prezes SAF Osobowością Branży Windykacyjnej

09.09.2016

Pomysłodawca, założyciel i Prezes Zarządu SAF S.A. Marcin Gąszczak został uznany przez „Gazetę Finansową” jedną z „Osobowości Branży Windykacyjnej” tworzących dzisiejszy rynek windykacji. 

W zestawieniu "Who is Who" dotyczącym branży windykacyjnej znalazło się zaledwie 10 przedstawicieli największych i najbardziej doświadczonych firm windykacyjnych w Polsce. Są to osoby, które nadają branży kierunki rozwoju, dyktują trendy i nie obawiają się wprowadzania innowacji. 

O Prezesie SAF S.A. napisano:
Pomysłodawca, założyciel i Prezes Zarządu SAF S.A. Od 16 lat uczestniczy w rozwoju i przemianach branży windykacyjnej, wskazując jej nowe kierunki działania, podejmując kolejne wyzwania i wdrażając innowacyjne rozwiązania. 
W 1999 roku, tuż po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim, wkroczył na raczkujący w Polsce rynek windykacji wierzytelności. Od początku stawiał przed sobą ambitne cele i dążył do ich realizacji. W krótkim czasie uzyskał pozycję lidera w windykacji dla sektora B2B, z sukcesem wkroczył na pozostałe segmenty rynku. Pionier dochodzenia od sieci handlowych tzw. opłat półkowych – dostawców reprezentuje z sukcesem nawet przed Sądem Najwyższym. Inicjator wdrażania w branży nowoczesnych technologii. Stworzył „Windykomat” - jedyną na rynku aplikację mobilną służącą zleceniu windykacji, która szybko zdobywa uznanie małych i średnich przedsiębiorstw.
Prywatnie – miłośnik kolarstwa szosowego. Swoją pasją zaraża otoczenie. Od 6 lat wraz z zespołem Spółki organizuje SAF Bike Marathon – amatorskie wyprawy rowerowe w tak odległe miejsca, jak Chorwacja.

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail