wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Oferta

SAF S.A. - firma windykacyjna z 15-letnim doświadczeniem, będąca jednym z liderów na rynku obrotu wierzytelnościami, współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami. Korzystają oni z pełnego wachlarza usług oferowanych przez SAF, jednak najczęściej wybieranym zakresem współpracy pozostaje niezmiennie windykacja należności.  

czytaj więcej...

Windykacja firm była pierwszym obszarem, w którym wyspecjalizowała się Spółka i do dzisiaj – dzięki wysokiej skuteczności działań specjalistów SAF – cieszy się największą popularnością wśród Klientów.   Ze względu na potrzeby rynkowe do oferty Spółki stopniowo włączane są kolejne, specjalistyczne usługi.

Dzięki indywidualnie dobranym działaniom prewencyjnym zwiększamy płynność finansową przedsiębiorców.
Dostawcy współpracujący z sieciami handlowymi odzyskali dzięki nam wiele milionów złotych z tytułu bezprawnie pobranych opłat półkowych.
Dział Windykacji Należności Bankowych i Leasingowych monitoruje płatności klientów czołowych banków i firm leasingowych, odzyskuje zaległe należności, a także przejmuje przedmioty leasingu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Spółki!

 


Twój klient nie zapłacił, a Ty chcesz odzyskać nawet 100% swoich pieniędzy? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest windykacja należności.

Twój klient zwleka z zapłatą, a Ty potrzebujesz pieniędzy już dzisiaj? W Twojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż wierzytelności.

Obawiasz się, że Twoi klienci przestaną płacić w terminie? Rozwiązaniem dla Ciebie są działania prewencyjne. 

Sprawdź czy wszystkie pobierane od Ciebie opłaty są zgodne z prawem.

Stworzyliśmy Dział Windykacji Należności Bankowych i Leasingowych.

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail