wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

KELLERFOL Sp. z o.o.
Dobiegniew

W 2009 Roku podjęliśmy współpracę w zakresie windykacji należności ze SAF S.A. Nie zawiedliśmy się na tej współpracy. SAF S.A. odzyskała nam należności kiedy my już straciliśmy nadzieję na jej odzyskanie.
 

IZO-Zakład Izolacji Ogniotrwałych
Gliwice

Możemy z całą pewnością powiedzieć, iż w dotychczas zrealizowanych transakcjach kontrahent wykazał się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem, co skutkowało satysfakcjonującym nas sfinalizowaniem zawartej umowy.
 

Śnieżka s.j.
Kołobrzeg

Chcieliśmy podziękować SAF S.A. za współpracę w odzyskaniu naszych pieniędzy od dłużników. Do podjęcia współpracy skłoniła nas wysoka jakość przedstawionej nam oferty.
 

BP w Dzielnicy Targówek
Warszawa

Skuteczność podejmowanych działań w/w firmy, ich profesjonalizm i doświadczenie w widoczny sposób przekłada się na liczbę zwróconych do Biblioteki książek i zbiorów specjalnych oraz wyegzekwowanie od dłużników kar z tytułu ich przetrzymania.
 

GETEX sp. z o.o.
Rybnik

Z doświadczenia wiem, że za perspektywiczną współpracą z firmą opowiadają się ceny usług. Firma spełnia wymagania klientów i oferuje niewygórowane stawki za swoją pomoc. 
 

SAATEN-UNION POLSKA Sp. z o.o.
Wągrowiec

Usługi świadczone przez SAF są rzetelne i terminowe, połączone ze sprawną i bezkonfliktową obsługą ze strony jej pracowników. Wysoka jakość usług, profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam polecić SAF jako partnera biznesowego.
 

Książnica Karkonoska
Jelenia Góra

Znakomita organizacja, skuteczność w odzyskiwaniu zobowiązań czytelników wobec Książnicy Karkonoskiej, styl i kultura podejmowanych działań są godne polecenia wszystkim zainteresowanym ceniącym kompetencje, profesjonalizm oraz wiarygodność partnera do współpracy.
 

LEMARPOL-Wózki Widłowe sp. z o.o.
Warszawa

SAF gwarantuje nam dobry procent za należności oraz krótki termin płatności.Współpraca układa się bardzo dobrze, dlatego mamy nadzieję na jej kontynuowanie jeśli zaistnieje taka potrzeba.
 

Soltech sp.j.
Mysłowice

Spośród wielu firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami i usługami finansowymi wybraliśmy Śląską Agencję Finansową. Uważamy, że był to bardzo trafny wybór, ponieważ nasz współpraca zaowocowała znacznym zmniejszeniem naszych zatorów płatniczych. 
 

BP w Dzielnicy Wola
Warszawa

Profesjonalizm, doświadczenie i energiczne działania firmy SAF S.A. doprowadziły w krótkim czasie do odzyskania wielu niezwróconych przez czytelników książek oraz wyegzekwowania od dłużników znacznych kwot, które możemy wykorzystać na zakup nowości wydawniczych. 
 

GOOD LOOKING STUDIO s.c.
Warszawa

Rzetelność firmy nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Współpraca z przedsiębiorstwem przebiega na bardzo wysokim poziomie. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z kontrahentem. 
 

ZPHU TRÓJKA s.c.
Skawina

Wyróżnikiem jest imponująca wiedza, jaką posiada firma. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to prawdziwi profesjonaliści.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail