wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Zakład Produkcji Kruszywa CZARNA s.c.
Ustrzyki Dolne

Zaangażowanie pracowników SAF w kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Firma całkowicie przykłada się do swojej pracy.
 

GRO-TRANS
Wieliczka

Pragniemy podziękować SAF S.A. za dotychczasową współpracę i pomoc w szybkim i skutecznym odzyskaniu naszych należności. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi SAF S.A. innym przedsiębiorcom, którzy mają problemy z płatnościami nierzetelnych kontrahentów.
 

Zakład Gospodarki Komunalnej
Ostrów Mazowiecka

Dotychczasowa współpraca pomiędzy naszymi firmami pozwala na rekomendowanie firmy SAF S.A. jako solidnego partnera, którego działania skutkują polepszeniem płynności finansowej.
 

Signum
Słupsk

Podejście do klienta oraz skuteczność działań firmy SAF skłaniają nas do polecenia jej innym przedsiębiorcom jako kompetentnego i wiarygodnego partnera do współpracy.
 

MERCATOR MEDICAL S.A.
Kraków

Mamy przyjemność poinformować potencjalnych klientów SAF, że nasza współpraca z SAF w zakresie windykacji należności przebiegała bardzo sprawnie, dzięki czemu szybko odzyskaliśmy zainwestowane środki pieniężne.
 

4People s.j.
Zabrze

Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji z klientem. Dobre podejście przedsiębiorstwa do kontrahenta przejawia się w bezproblemowym kontakcie.
 

Poldom Sp. z o.o.
Piaseczno

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam z całą odpowiedzialnością polecić SAF S.A. jako skutecznego i godnego zaufania partnera do współpracy w zakresie windykacji należności.
 

DAN DAV sp. z o.o.
Drwinia

Rzetelność firmy nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Znajduje to odzwierciedlenie w niezwykle wysokim standardzie współpracy. Właściwe podejście do kontrahenta wywiera dobre wrażenie. Moje wymagania spotkały się z pełnym zrozumieniem.
 

Handel Hurtowy Sp. z o.o.
Błonie

Niniejszym wystawiamy wysoką ocenę firmie SAF S.A. oraz dziękujemy jej Pracownikom za zaangażowanie i profesjonalizm, jakimi wykazali się przy realizacji zleconych zadań windykacyjnych. 
 

ALMI POLSKA Sp. z o.o.
Tychy

SAF S.A. w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania co do podjętej współpracy. Zadanie zostało zrealizowane solidnie i terminowo, z zachowaniem zasad etyki zawodowej.
 

TELPOL
Chorzów

Niniejszym poświadczamy, ze od 2009 współpracujemy z firma SAF S.A. z Sosnowca w zakresie odzyskiwania opłat za niezapłacony abonamenl. Pomimo faktu, ze należności te są dla nas trudnosciagalne, pracownicy spólki sprawnie i skutecznie wywiazują się z podjętych zadań.
 

METROLOG Sp. z o.o.
Czarnków

Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że firma ta jest profesjonalistą na rynku wierzytelności. Działa szybko i skutecznie, wykorzystując wszystkie prawne możliwości wyegzekwowania należności.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail