wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Linteli Sp. z o.o.
Poznań

Wierzytelności zostały ściągnięte i przekazane na nasze konto bardzo sprawnie, a kontakt pomiędzy naszymi firmami jest stały i przebiega w miłej atmosferze. Działania firmy SAF oceniamy jako skuteczne i rzetelne polecając ją do współpracy innym firmom mającym trudności ze ściągnięciem należności.
 

Magielek
Limanowa

Działania prowadzone przez SAF S.A. cechuje profesjonalizm oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów. Oferta SAF S.A. jest dobrą alternatywą dla podmiotów borykających się z problemami związanymi z windykacją należności.
 

Anbi-Tech s.c.
Olkusz

Pracownicy firmy SAF posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji usług z zakresu windykacji wierzytelności. Profesjonalne podejście do naszych dłużników zaowocowało szybkim uregulowaniem zaległych należności.
 

Statoil Lubricants sp. z o.o.
Kraków

Śląska Agencja Finansowe - Inwestycje Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości usługi, co w połączeniu ze sprawną i bezkonfliktową ich realizacją, oraz wyjątkową elastycznością w kształtowaniu warunków współpracy, czynią z niej wyróżniający się na tle konkurencji podmiot
 

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa
Osielsko

Podejmowane przez Pracowników SAF działania są zawsze profesjonalne i - co najważniejsze - skuteczne.Indywidualne podejście do sprawy i wysoki poziom świadczonych usług pozwala odzyskać należności od trudnych dłużników.
 

Gospodarstwo Rolne-Hudziec Bernadeta
Pielgrzymowice

Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy SAF, klient czuje się potraktowany z należytą uwagą i zaangażowaniem. Przedsiębiorstwo rzetelnie szacuje potrzeby kontrahenta i przystosowuje do nich swoją ofertę.
 

XDISC S.A.
Warszawa

Profesjonalizm, skuteczność i rzetelność to cechy, które najtrafniej określają cały zespół spółki SAF.
 

NEXTER sp. z o.o.
Katowice

Szybka i precyzyjna wycena oraz krótki termin płatności ze strony SAF S.A pozwala nam wyrazić nasze zadowolenie z usług świadczonych przez w/w firmę
 

MEGA-HURT
Łódź

Udana współpraca z tą firmą powinna zachęcić również inne podmioty do korzystania z jej usług.
 

ANI-MEX
Koło

Szereg zalet przedsiębiorstwa sprawia, iż w pełni zasługuje na zaufanie kontrahenta. Za to należą się pochwały - jako klient wymagam poczucia stabilności.
 

PHU Technomex sp. z o.o.
Gliwice

Otrzymujemy pieniądze od SAF S.A. w ciągu krótkiego terminu płatności zgodnie z umową. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń i polepsza naszą płynność finansową i pozwala na zajęcie sie tym co umiemy robić najlepiej.
 

Clondalkin Pharma and Healthcare sp. z o.o.
Lublin

Usługi świadczone przez SAF są rzetelne i terminowe, połączone ze sprawną i bezkonfliktową obsługą ze strony jej pracowników. Wysoka jakość usług, profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam polecić SAF jako partnera biznesowego.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail