wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Optima Technika Grzewcza s.c
Mysłowice

Już na samym początku naszych wspólnych przedsięwzięć firma SAF dała się poznać jako solidny, wiarygodny partner, a przede wszystkim wykazała się profesjonalną znajomością procedur prawnych oraz sposobów zmierzających do odzyskania należności.
 

BAUART
Kołbaskowo

Znajomość zagadnień negocjacyjnych i windykacyjnych spowodowała, że pracownicy SAF odzyskali należne nam pieniądze. Profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam rekomendować SAF jako zaufanego partnera w biznesie.
 

Express Handel Bez Granic sp. z o.o.
Warszawa

Obecnie na rynku trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które dokładnie wywiązują się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z SAF. Wybierając tę firmę, klient będzie miał gwarancję, że praca zostanie sfinalizowana zgodnie z umową.
 

MBM MEAT FOOD Sp. z o.o.
Kazimierów

Dziękujemy firmie SAF S.A. z siedzibą w Sosnowcu za współpracę w zakresie odzyskania naszych pieniędzy od dłużników. Do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych spraw Spółce skłoniła atrakcyjność przedstawionej oferty.
 

PHU Consul
Łochowo

Realizowane przez SAF S.A. zadania spełniają stawiane przed nimi oczekiwania. Dzięki temu zyskali u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić ich jako sprawdzonego partnera, potrafiącego zrealizować najtrudniejsze zadania i podołać trudom jakimi zostali obarczeni.
 

BP Polska sp. z o.o.
Kraków

W 2004 roku zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę ze Śląską Agencją Finansową z Sosnowca w zakresie sprzedaży wierzytelności. Przekonaliśmy się wówczas o trafności podjętej decyzji gdyż usługi świadczone przez tę firmę są w pełni profesjonalne, płatności terminowe, a te cechy bardzo cenimy u swoich kontrahentów.
 

POL-FIT
Łuków

Powołując się na owocną współpracę z SAF w zakresie odzyskiwania wierzytelności, mogę z całą odpowiedzialnością polecić w/w firmę innym przedsiębiorstwom jako kompetentnego,wiarygodnego i profesjonalnego partnera do kompleksowej obsługi windykacyjnej.
 

BELLONA S.A.
Warszawa

W moim przypadku wybór SAF był zdeterminowany przez proponowane ceny usług. Koszty oferowanych świadczeń są satysfakcjonujące, a to bez wątpienia duży plus dla przedsiębiorstwa.
 

FEBE TRADE sp. z o.o.
Wrocław

W imieniu naszej firmy serdecznie dziękuję Pracownikom SAF SA. za przeprowadzenie działań mających na celu odzyskanie tzw. opłat półkowych, które pobrały od nas sieci handlowe. Zdajemy sobie sprawę jak trudna i specyficzna jest ta problematyka, dlatego bez wątpliwości polecamy usługi SAF wszystkim przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w podobnej do naszej sytuacji.
 

mikirad s.c.
Radom

Pracownicy firmy SAF posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji usług z zakresu windykacji wierzytelności. Profesjonalne podejście do naszych dłużników zaowocowało szybkim uregulowaniem zaległych należności.
 

CWS-boco Polska sp. z o.o.
Łódź

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić SAF S.A. innym przedsiębiorcom jako kompetentnego i wiarygodnego partnera do współpracy.
 

Color-Cross sp. z o.o.
Warszawa

Z pewnością, jeśłi pojawią się trudności w odzyskaniu pieniędzy od dłużników zwrócimy się do SAF z prośóą o pomoc. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w przyszłości.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail