wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Bostik sp. z o.o.
Kleszczewo

SAF S.A. oferuje wysokiej jakości usługi, co w połączeniu ze sprawną i bezkonfliktową ich realizacją, a także wyjątkową elastycznością w kształtowaniu warunków współpracy, czyni z niej wyróżniający się na tle konkurencji podmiot.
 

Boryszew S.A.
Sochaczew

Usługi świadczone przez tę firmę są rzetelne, terminowe, pomagają nam w utrzymaniu płynności finansowej i minimalizowaniu strat powstałych z winy innych podmiotów gospodarczych. 
 

Odlewnia TARNÓW sp. z o.o.
Tarnów

W mieniu firmy Odlewnia TARNÓW sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej dalsze i  owocne kontynuowanie w przyszłości.
 

P.W. BATER
Katowice

Niewątpliwym atutem firmy SAF jest rzetelność. Za sprawą tego każdy kontrahent może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Co warte pochwalenia - fachowcy z przedsiębiorstwa służą pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.
 

Europapier - Impap sp. z o.o.
Tczew

Wartym docenienia atutem firmy jest rzetelność. Z przyjemnością chcę też zauważyć, że przedsiębiorstwo cierpliwie i precyzyjnie udziela wszelkich istotnych informacji. Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta.
 

MARKET-KOŁO sp. z o.o.
Koło

Nawiązując współpracę z przedstawicielem firmy można mu w pełni zaufać. Stabilność wynikająca ze wzbudzanego przez przedsiębiorstwo poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy
 

PHU Consul
Łochowo

Realizowane przez SAF S.A. zadania spełniają stawiane przed nimi oczekiwania. Dzięki temu zyskali u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić ich jako sprawdzonego partnera, potrafiącego zrealizować najtrudniejsze zadania i podołać trudom jakimi zostali obarczeni.
 

BP Polska sp. z o.o.
Kraków

W 2004 roku zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę ze Śląską Agencją Finansową z Sosnowca w zakresie sprzedaży wierzytelności. Przekonaliśmy się wówczas o trafności podjętej decyzji gdyż usługi świadczone przez tę firmę są w pełni profesjonalne, płatności terminowe, a te cechy bardzo cenimy u swoich kontrahentów.
 

Optima Technika Grzewcza s.c
Mysłowice

Już na samym początku naszych wspólnych przedsięwzięć firma SAF dała się poznać jako solidny, wiarygodny partner, a przede wszystkim wykazała się profesjonalną znajomością procedur prawnych oraz sposobów zmierzających do odzyskania należności.
 

BAUART
Kołbaskowo

Znajomość zagadnień negocjacyjnych i windykacyjnych spowodowała, że pracownicy SAF odzyskali należne nam pieniądze. Profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam rekomendować SAF jako zaufanego partnera w biznesie.
 

Express Handel Bez Granic sp. z o.o.
Warszawa

Obecnie na rynku trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które dokładnie wywiązują się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z SAF. Wybierając tę firmę, klient będzie miał gwarancję, że praca zostanie sfinalizowana zgodnie z umową.
 

MBM MEAT FOOD Sp. z o.o.
Kazimierów

Dziękujemy firmie SAF S.A. z siedzibą w Sosnowcu za współpracę w zakresie odzyskania naszych pieniędzy od dłużników. Do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych spraw Spółce skłoniła atrakcyjność przedstawionej oferty.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail