wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

BM im. gen. M.Zaruskiego
Ustka

Od wielu lat współpracujemy z firmą windykacyjną SAF SA z Sosnowca. Jest to Firma godna polecenia, wiarygodna, profesjonalna i skuteczna w swoim działaniu. 
 

BOERGER POLSKA Sp. z o.o.
Gliwice

Dotychczas zlecone, w oparciu o umowę powierniczego przelewu wierzytelności, sprawy zostały wyegzekwowane w bardzo krótkim czasie, bez konieczności przeprowadzania procedury sądowej. 
 

Nieruchomość-Żyrardów s.c.
Żyrardów

Usługi świadczone przez tą firmę są przede wszystkim skuteczne i profesjonalne. SAF odzyskała nam całą kwotę wierzytelności, kredytując postępowanie sądowe.
 

ZPH BASTA
Sławków

Wiedza, jaką dysponuje firma, naprawdę imponuje. To pozwala stwierdzić, że współpracuje się z profesjonalistami. Klient doceni sposób, w jaki SAF S.A. podchodzi do jego potrzeb.
 

FPHU ELLI
Będzin

Do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych spraw Spółce skłoniła nas atrakcyjność przedstawionej oferty. Pracowników SAF cechuje profesjonalizm i otwarcie na sugestie klienta, a także wysoka skuteczność w podejmowanych działaniach windykacyjnych.
 

Transport Towarowy Jan Jakimiec
Jędrzejów

Zaufanie wobec SAF nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Uczciwość firmy jest istotnym czynnikiem wpływającym na ogólną, wysoką jakość obsługi.
 

Bostik sp. z o.o.
Kleszczewo

SAF S.A. oferuje wysokiej jakości usługi, co w połączeniu ze sprawną i bezkonfliktową ich realizacją, a także wyjątkową elastycznością w kształtowaniu warunków współpracy, czyni z niej wyróżniający się na tle konkurencji podmiot.
 

Boryszew S.A.
Sochaczew

Usługi świadczone przez tę firmę są rzetelne, terminowe, pomagają nam w utrzymaniu płynności finansowej i minimalizowaniu strat powstałych z winy innych podmiotów gospodarczych. 
 

Odlewnia TARNÓW sp. z o.o.
Tarnów

W mieniu firmy Odlewnia TARNÓW sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej dalsze i  owocne kontynuowanie w przyszłości.
 

P.W. BATER
Katowice

Niewątpliwym atutem firmy SAF jest rzetelność. Za sprawą tego każdy kontrahent może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Co warte pochwalenia - fachowcy z przedsiębiorstwa służą pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.
 

Europapier - Impap sp. z o.o.
Tczew

Wartym docenienia atutem firmy jest rzetelność. Z przyjemnością chcę też zauważyć, że przedsiębiorstwo cierpliwie i precyzyjnie udziela wszelkich istotnych informacji. Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta.
 

MARKET-KOŁO sp. z o.o.
Koło

Nawiązując współpracę z przedstawicielem firmy można mu w pełni zaufać. Stabilność wynikająca ze wzbudzanego przez przedsiębiorstwo poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail