wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Mood Polska sp. z o.o.
Warszawa

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam z całą odpowiedzialnością! przekonaniem polecić SAF S.A. jako godnego zaufania partnera do współpracy.
 

ART-GUM sp. z o.o.
Mazańcowice

W imieniu naszej firmy serdecznie dziękuję Pracownikom SAF S.A. za przeprowadzenie działań mających na celu odzyskanie tzw. opłat półkowych, które pobrały od nas sieci handlowe.
 

DONIMET sp.j.
Warka

Prezentowany przez firmę zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. To pozwala stwierdzić, że współpracuje się z profesjonalistami. Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na bardzo wysokim poziomie. Do atutów przedsiębiorstwa należy zaliczyć też szybki kontakt.
 

Firma Kontrolersko-Windykacyjna Hunter
Jaworzno

Klient, korzystający z usług firmy SAF, dzięki jeJ autentycznemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Pracownicy firmy sumiennie wykonują powierzone im obowiązki.
 

F.H. Ancygier
Rybnik

Firma SAF S.A. przyczyniła się do odzyskania należności od nieuczciwego klienta. Profesjonalne podejście do sprawy i dynamiczne działanie zasługują na szczególne uznanie.
 

PPHU YUMA
Cieszyn

Firma SAF wywiązała się z podjętych zadań bez zarzutu, wykazując zarówno maksymalną skuteczność w swych działaniach, jak i zapewniając bezpieczeństwo, informując nas na bieżąco o toku postępowania wobec dłużnika.
 

NAJ-COMP
Warszawa

Wszelkie czynności związane z odzyskaniem wierzytelności zostały wykonane profesjonalnie a rozliczenie zostało dokonane w terminie określonym w umowie.
 

ATRIN
Rybnik

Zaświadczam brak jakichkolwiek zastrzeżeń do rzetelności SAF S.A. Oferta nie wywołuje wątpliwości i pozwala podjąć trafną decyzję. Komunikacja z kontrahentem stoi w przedsiębiorstwie na wyjątkowo wysokim poziomie.
 

DROGMAL
Szczecin

Klasa przedsiębiorstwa widoczna jest także we wsparciu merytorycznym - doradztwo stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Ogromnym udogodnieniem dla klientów firmy jest wsparcie w wyborze odpowiedniego rozwiązania z oferty.
 

IGLOMIREX Ciszek s.j.
Katowice

Komunikacja z kontrahentem stoi w SAF na wyjątkowo wysokim poziomie. W kwestii kontaktu z klientem należą się pochwały - przebiega on bez najmniejszych problemów.
 

Beverly Hills Video sp. z o.o.
Warszawa

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z dotychczasowej współpracy. Zakres usług objętych umową jest w całości realizowany. Profesjonalizm oraz fachowa obsługa Klienta stawiają SAF S.A. w gronie wyspecjalizowanych firm godnych polecenia. 
 

B.J.B.
Warszawa

Bardzo duży plusem jest dla nas we współpracy z SAF to, iż nie musimy ponosić dodatkowych kosztów - SAF kredytuje nam postępowania sądowe i komornicze i obciąża kosztami dłużnika. Nie musimy też martwić się o obsługę prawną i windykacyjną - SAF robi wszystko za nas.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail