wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Referencje

Transport Towarowy Jan Jakimiec
Jędrzejów

Zaufanie wobec SAF nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Uczciwość firmy jest istotnym czynnikiem wpływającym na ogólną, wysoką jakość obsługi.
 

BM im. gen. M.Zaruskiego
Ustka

Od wielu lat współpracujemy z firmą windykacyjną SAF SA z Sosnowca. Jest to Firma godna polecenia, wiarygodna, profesjonalna i skuteczna w swoim działaniu. 
 

BOERGER POLSKA Sp. z o.o.
Gliwice

Dotychczas zlecone, w oparciu o umowę powierniczego przelewu wierzytelności, sprawy zostały wyegzekwowane w bardzo krótkim czasie, bez konieczności przeprowadzania procedury sądowej. 
 

Nieruchomość-Żyrardów s.c.
Żyrardów

Usługi świadczone przez tą firmę są przede wszystkim skuteczne i profesjonalne. SAF odzyskała nam całą kwotę wierzytelności, kredytując postępowanie sądowe.
 

ZPH BASTA
Sławków

Wiedza, jaką dysponuje firma, naprawdę imponuje. To pozwala stwierdzić, że współpracuje się z profesjonalistami. Klient doceni sposób, w jaki SAF S.A. podchodzi do jego potrzeb.
 

FPHU ELLI
Będzin

Do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych spraw Spółce skłoniła nas atrakcyjność przedstawionej oferty. Pracowników SAF cechuje profesjonalizm i otwarcie na sugestie klienta, a także wysoka skuteczność w podejmowanych działaniach windykacyjnych.
 

MARKET-KOŁO sp. z o.o.
Koło

Nawiązując współpracę z przedstawicielem firmy można mu w pełni zaufać. Stabilność wynikająca ze wzbudzanego przez przedsiębiorstwo poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy
 

Bostik sp. z o.o.
Kleszczewo

SAF S.A. oferuje wysokiej jakości usługi, co w połączeniu ze sprawną i bezkonfliktową ich realizacją, a także wyjątkową elastycznością w kształtowaniu warunków współpracy, czyni z niej wyróżniający się na tle konkurencji podmiot.
 

Boryszew S.A.
Sochaczew

Usługi świadczone przez tę firmę są rzetelne, terminowe, pomagają nam w utrzymaniu płynności finansowej i minimalizowaniu strat powstałych z winy innych podmiotów gospodarczych. 
 

Odlewnia TARNÓW sp. z o.o.
Tarnów

W mieniu firmy Odlewnia TARNÓW sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej dalsze i  owocne kontynuowanie w przyszłości.
 

P.W. BATER
Katowice

Niewątpliwym atutem firmy SAF jest rzetelność. Za sprawą tego każdy kontrahent może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Co warte pochwalenia - fachowcy z przedsiębiorstwa służą pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.
 

Europapier - Impap sp. z o.o.
Tczew

Wartym docenienia atutem firmy jest rzetelność. Z przyjemnością chcę też zauważyć, że przedsiębiorstwo cierpliwie i precyzyjnie udziela wszelkich istotnych informacji. Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta.
 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail