wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Spółka

W 1999 roku na raczkujący rynek obrotu wierzytelnościami wkroczyła Śląska Agencja Finansowa - spółka założona przez dwóch prawników - Marcina Gąszczaka i Roberta Zdańkowskiego. Od początku postawili sobie ambitny, jasno sprecyzowany cel – uzyskać pozycję lidera w branży windykacyjnej i  nadawać jej kierunki rozwoju.

czytaj więcej...

Dzisiaj SAF S.A. to stabilna firma windykacyjna, będąca jednym z liderów w branży.  Oferuje szeroki wachlarz usług i ciągle wdraża innowacyjne rozwiązania. Grono klientów tworzy kilka tysięcy podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy – zarówno rodzinnych firm, jak i międzynarodowych korporacji - z niemal wszystkich gałęzi gospodarki i branż.

Najlepszym potwierdzeniem jakości  marki SAF są liczne nagrody i wyróżnienia, setki  otrzymywanych rekomendacji, a także pozycja eksperta w mediach.

 


18 lat ciągłego rozwoju i stabilizacji naszej firmy na rynku przekłada się na wiele nagród i certyfikatów, które otrzymujemy.

Od wielu lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw.

Firma windykacyjna otrzymuje ogromną ilość informacji zawierających m.in. dane osobowe dłużników.

Intensywny rozwój SAF S.A. trwa nieprzerwanie od 18 lat. Na rynek wkroczyła jako dwuosobowa firma windykacyjna. Dzisiaj jest liderem w branży obrotu wierzytelnościami.

Już od 18 lat Zarząd SAF wyszukuje na rynku najlepszych fachowców. Efektem ich pracy jest skuteczna windykacja należności.

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail