wyroki.pl

masz wyrok? zleć windykację on-line

windykomat.pl

masz fakturę? zleć windykację on-line

Jesteś tutaj

Nagrody

Wyróżnienia i certyfikaty
Windykacja należności

18 lat ciągłego rozwoju i stabilizacji naszej firmy na rynku przekłada się na wiele nagród i certyfikatów, które otrzymujemy. Jesteśmy uznawani za firmę skuteczną, godną zaufania, stabilną i pożądaną do partnerstwa w biznesie.


Portal wyroki.pl otrzymał kolejne wyróżnienie. "Gazeta Finansowa" uhonorowała nasz projekt tytułem Najlepszy Produkt dla MSP. Jest to kolejna usługa SAF, która otrzymała w ostatnich latach to szczególne odznaczenie.

W dodatku "Turbiny Polskiej Gospodarki" możemy przeczytać: Dzięki portalowi wyroki.pl każdy zainteresowany klient może w ciągu kilku minut w 100% samodzielnie zlecić windykację swoich należności oraz publikację ogłoszenia o zamiarze ich sprzedaży. Na potrzeby nowego rozwiązania w strukturach Spółki został wyodrębniony zespół doświadczonych windykatorów. Docierają do dłużników, którzy niejednokrotnie zapomnieli już o otrzymanym przed kilku laty nakazie zapłaty. Rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów SAF i – co najważniejsze - spełnia ich oczekiwania. 


Portal wyroki.pl otrzymał wyróżnienie Order Finansowy 2013 w kategorii Windykacja.

Nagrodę od kilku lat przyznaje magazyn ekonomiczny Home&Market firmom finansowym - bankom, firmom leasingowym, ubezpieczeniowym, faktoringowym, windykacyjnym - oferującym najlepsze produkty i usługi w swojej kategorii. Nasz portal został doceniony na innowacyjność, użyteczność oraz wypełnienie luki na rynku - Klienci mogą w 100% samodzielnie, on-line, przekazać do windykacji sprawy posądowe lub po bezskutecznej egzekucji komorniczej oraz zlecić publikację ogłoszenia o zamiarze sprzedaży swoich wierzytelności.

Usługa "Pogotowie Windykacyjne SAF" otrzymała wyróżnienie "Gazety Finansowej" - Najlepszy Produkt dla MSP.

"Gazeta Finansowa" uhonorowała Pogotowie Windykacyjne jako nowatorską usługę dedykowaną przedsiębiorcom z sektora MSP, którzy potrzebują wyjątkowo szybkich i skutecznych działań windykacyjnych – maksymalnie skraca proces obsługi, skupiając się na bezpośrednim kontakcie negocjatora z dłużnikiem.


Nasza Spółka została wyróżniona przez Gazetę Finansową w rankingu Najlepszy Produkt dla Biznesu 2011 w kategorii Windykacja. Doceniono nas za "indywidualne podejście do klienta biznesowego i skuteczne metody działań".

Plebiscyt "Najlepsze Pordukty dla Biznesu" organizowany jest od kilku lat. Co roku "Gazeta Finansowa" wydaje specjalny Magazyn poświęcony wyróżnionym przedsiębiorstwom. Można w nim znaleźć informacje na temat nagrodzonoych firm i ich produktów w takich kategoriach, jak: bank, leasing, faktoring, windykacja, telekomunikacja, audyt, informacja gospodarcza, etc.


W październiku 2011 r. zostaliśmy laureatem Programu Symbole w kategorii Skuteczna Windykacja. Nasza działalność została uznana za reprezentatywną i tożsamą dla całej branży.

Kapituła Programu szczegółowo uzasadniła wybór naszej Spółki. Doceniono nas za: "skuteczność we wszystkich obszarach działalności, autorską kombinację wielu metod windykacyjnych wspieraną rozwiązaniami technologicznymi, odzyskiwanie tzw. opłat półkowych, działalność charytatywną oraz fakt, że tak duże dokonania dzieją się przy udziale polskiego kapitału, budując korzystne oblicze tej gałęzi polskiego systemu finansowego".

Program Symbole jest organizowany przez "Monitor Rynkowy" przy "Dzienniku Gazecie Prawnej".

 

Do pobrania - zostaw swój mail

Dziękujemy za zainteresowanie. Aby pobrać plik zostaw swój adres e-mail