Czym jest automatyczna windykacja?

Czym jest automatyczna windykacja?

Niemal każdy przedsiębiorca, który zmaga się lub zmagał z brakiem zapłaty za faktury wie, jak nieprzyjemne są konsekwencje nieściągniętych w porę należności. Taka sytuacja niekorzystnie wpływa na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa. Dostarcza również dodatkowych trosk oraz pracy Tobie lub Twojemu zespołowi – ktoś musi dbać o to, aby przypomnieć o konieczności zapłaty kontrahentowi za zaległe faktury. Sam problem nierzadko wcale nie znika, a jest jedynie odwlekany na jakiś czas, po czym sytuacja się powtarza. Tak dzieje się wówczas, gdy klient zalega z zapłatą kilku faktur, a Ty od spłaty uzależniasz wykonanie kolejnej usługi.

Windykacja może być jednak bardzo łatwa i mało kosztowna - wystarczy, że skorzystasz z szybkiego i prostego rozwiązania, jakim jest automatyczny windykator online - debtlink. Jeśli lubisz mieć pełną kontrolę nad tym, jak przebiega windykacja, lubisz śledzić postępy procesu, a dodatkowo nie chcesz przepłacać – to to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy masz mało czy dużo faktur i niezależnie od tego na jaką opiewają kwotę – za windykację zapłacisz tak samo niską cenę.

Dodatkowo w chwili obecnej możesz skorzystać z naszej promocji i windykować każdą fakturę za jedynie 1 zł jeszcze do końca lutego 2021!

Jak rozpocząć automatyczną windykację?

Wszystko jest proste, a system przejrzysty – aby rozpocząć windykację należy wejść na stronę www.debtlink.pl i klinkąć przycisk „rozpocznij windykację”, a następnie podać swoje dane e-mail, numer telefonu oraz NIP własnej firmy. Po szybkiej aktywacji konta oraz opłaceniu usługi, można już rozpocząć proces windykacji faktur.

Pierwszym krokiem będzie podanie danych firmy która zalega ze spłatą. Należy wpisać NIP kontrahenta, adres jego firmy, jego numer telefonu oraz adres e-mail. Podanie tych danych jest konieczne, aby debtlink mógł – w zależności etapu windykacji, kierować poszczególnymi kanałami powiadomienia o konieczności spłaty długu.

Następnie należy uzupełnić dane związane z konkretną fakturą, za którą należność chcielibyśmy odzyskać: kwota, termin wystawienia oraz termin płatności.

Automatyczny windykator debtlink od razu podejmie pracę odzyskania Twoich należności: wiadomość SMS wysyłana jest już 2 minuty po aktywacji sprawy, a e-mail w 3 minucie po aktywacji. W kolejnych dniach debtlink wykonuje do Twojego dłużnika aż 4 połączenia telefoniczne – w różnych godzinach, tak, aby zmaksymalizować możliwość połączenia się z nim.
W tym czasie Ty masz po zalogowaniu się na konto w serwisie www.debtlink.pl pełen dostęp do raportów odnośnie treści wysłanych wezwań oraz nagranie z przebiegu rozmowy telefonicznej.

Teraz windykujesz najtaniej!

Nie musisz czekać do Nowego Roku, możesz rozpocząć windykację od zaraz, tym bardziej, że w chwili obecnej robisz to w cenie promocyjnej – 1 zł – dokładnie tyle zapłacisz za jedną windykowaną przez debtlink fakturę – bez innych kosztów, bez żadnej prowizji! Cena jest niezależna od ilości windykowanych przez Ciebie faktur, a także od wielkości sum na jakie zostały wystawione.

Windykacja automatyczna to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy lubią szybko podejmować działania i widzieć ich efekty, a niekoniecznie chcą korzystać z zaawansowanych działań firm windykacyjnych. Taka windykacja jest profesjonalna i nieskomplikowana. Nie wpływa również negatywnie na stosunki pomiędzy Tobą, czy Twoimi pracownikami, a kontrahentem. Odbywa się bez niepotrzebnych emocji i stresu, a także – co równie istotne - pozwala oszczędzić czas Twój i Twojego zespołu.

Nie trać czasu na działania, które możesz zautomatyzować nie ponosząc przy tym znaczących kosztów!