Windykacja Wrocław

Windykacja Wrocław

Firma windykacyjna Wrocław

Jesteśmy firmą windykacyjną z ponad 20-letnim doświadczeniem w windykacji należności dla polskich i zagranicznych firm. Zajmujemy się windykacją masowych ilości należności, jak i pojedynczych faktur. Oferujemy kompleksową obsługę spraw i szeroki wachlarz usług windykacyjnych.

Pracujemy za wynagrodzenie prowizyjne wyłącznie od odzyskanej kwoty należności, dążymy do uzyskania spłaty długów w najkrótszych możliwych terminach.

Wykonując swoją pracę, dbamy o zachowanie prawidłowych relacji biznesowych pomiędzy stronami.

Windykacja na koszt dłużnika

Pierwszym etapem odzyskiwania należności jest windykacja polubowna, która polega na ustaleniu z dłużnikiem warunków polubownej spłaty długu. W przypadku braku możliwości windykacji polubownej oferujemy odzyskanie długu na drodze sądowo-egzekucyjnej.

Skup wierzytelności

Skup wierzytelności to doskonała alternatywa dla windykacji polubownej, a dodatkowo najszybszy i najpewniejszy sposób poprawy płynności finansowej Twojej firmy. Należności przed zakupem podlegają indywidualnej wycenie. Cena zakupu stanowi ustalony procent należności głównej.

Odzyskiwanie opłat półkowych

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w odzyskiwaniu opłat półkowych od sieci handlowych. W ciągu tych lat wypracowaliśmy własne know-how, a zespół najlepszych prawników i ekonomistów odzyskał wielomilionowe kwoty bezprawnie pobrane od naszych Klientów!

Windykacja terenowa

Windykacja polubowna jest aktywnie wspierana windykacją terenową. Dysponujemy grupą ponad 60 doświadczonych windykatorów terenowych w 16 województwach. Każdego dnia docieramy do dłużników na terenie całej Polski, przeprowadzając łącznie ponad 16 000 wizyt terenowych rocznie!

Skontaktuj się z nami

  • Klient nie zapłacił faktury?
  • Potrzebujesz wsparcia w zakresie odzyskania należności?
  • Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość.

Wyślij wiadomość

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy - napisz kiedy możemy do Ciebie zadzwonić i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!